Профілактика Сніду

April 10th, 2009 by


СНІД - загальна інформація - Профілактика Сніду

Молодь і Віл-інфекція: проблема і шляхи рішення
Кожен четвертий з людей, що живуть з ВІЧ, молодше за 21 рік. Молоді люди потребують інформації, яка допомогла б їм ухвалити усвідомлені рішення щодо власної безпеки.
Профілактика ВІЧ серед жінок
З перебігом часу ВІЧ-ПОЛОЖІТЕЛЬНИХ жінок стає все більше. Жінки уразливі перед ВІЧ із-за фізіологічних, культурних, соціальних і економічних причин. При цьому в масовій свідомості жінки не є “групою ризику”, а большинтво існуючих програм профілактики, орієнтовані на чоловіків, і нехтують особливостями розповсюдження ВІЧ серед жінок.
Профілактика ВІЧ серед споживачів наркотиків
Ін’єкційне вживання наркотиків може бути украй небезпечним з погляду передачі ВІЧ. Але ще небезпечніші відсутність інформації, профілактичних програм, дискримінація і кріміналізация тих, хто вживає наркотики.
Профілактика ВІЧ …

Профілактика Сніду →

Про Снід

April 9th, 2009 by


СНІД в Росії
В кожній країні епідемія йшла по-своєму. Про особливості “російського обличчя епідемії”, і про те, як вона впливає на життя простих російських громадян.
Суспільство, СНІД і ЗМІ
В матеріалі приводиться аналіз публікацій на тему Сніду в пресі з тієї миті, як у нас було оголошено про перші випадки захворювання, до теперішнього часу.
Основні події в Сніді
Усесвітній день боротьби з Снідом, Міжнародний день пам’яті померлих від Сніду і інші важливі події направлені на те, щоб привернути увагу до цієї загальної для всього людства проблеми, мобілізувати ресурси на боротьбу з епідемією і виразити солідарність з людьми, яких вона торкнулася.
XIV Міжнародна конференція з Сніду
З 7-12 липня 2002 …

Про Снід →

Права людини СНІД

April 8th, 2009 by

СНІД - загальна інформація - Права людини СНІД

Для людей з ВІЧ, подорожі можуть бути зв′язані з великою невизначеністю, оскільки багато країн ввели в дію дискримінуючі закони про в′їзд і перебування.
Права людини і ВІЧ/СНІД: зараз більш, ніж коли-небудь
Лідери країн світу в 2006 році підтвердили, що “повна реалізація всіх прав людини і основних свобод для всіх є найважливішим компонентом глобальних у відповідь заходів по боротьбі з пандемією Сніду”. Проте, навіть зараз, через 25 років після початку епідемії цей “найважливіший компонент” залишається незаповненим пропуском в боротьбі з Снідом.
Француженки проти “взаємної відповідальності”
У Франції відсутнє яке-небудь кримінальне законодавство у зв′язку з передачею ВІЧ. Впливові СПІД-СЕРВІСНИЄ структури твердо дотримуються позиції - будь-які ризики під час добровільного сексу є “взаємною відповідальністю” обох сторін. Але невелика група ВІЧ-ПОЛОЖІТЕЛЬНИХ жінок наполегливо вимагає, щоб їх колишніх партнерів посадили за грати.
Хто ж вони …

Права людини СНІД →

RSS Feed